61 640 20 71
PN. - CZW.: 1000 - 2200
PT. - SOB.: 1000 - 2300
NIEDZ.: 1200 - 2200
61 640 20 71
PN. - CZW.: 1000 - 2200
PT. - SOB.: 1000 - 2300
NIEDZ.: 1200 - 2200
Września  •  ul. Warszawska 32  •  Sprawdź strefy dowozu
Darmowy internet

O nas

Lokal ten powstał 01.08.2001r., w miejscu, gdzie wcześniej znajdowała się pizzeria ETA – dodajmy, była to pierwsza pizzeria na terenie Wrześni. Właścicielem Caffe – Pizza – Grill „CAPRI” jest Sławomir Kierzek. Inwestując w lokal postawił on na nowoczesność, estetykę i fachowość. Jego ogromne osobiste zaangażowanie w prowadzenie restauracji sprawiło, że lokal zaczął cieszyć się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców a zwłaszcza młodzieży. Rosnąca w ogromnym tempie liczba klientów sprawiła, że trzeba było pomyśleć o rozbudowie i modernizacji zakładu. Było ich aż pięć, każda wnosiła coraz lepsze warunki zarówno dla klientów jak i dla personelu tam pracującego. Ostatnia, trwająca blisko trzy lata sprawiła, że zmienił się całkowicie wystrój restauracji oraz wyposażenie tzw. bazy lokalowej. Dla wtajemniczonych dodam, że Restauracja Capri spełnia obecnie wszystkie wymogi Unii Europejskiej związane z prowadzeniem tego typu działalności. Lokal znacznie, bo aż trzykrotnie zwiększył swoją powierzchnię, zapewniając tym samym komfort klientom na najwyższym poziomie. Oprócz eleganckiej sali okolicznościowej, w której można zorganizować przyjęcie na około 50 osób, znajduje się tam również ogródek, gdzie w ciszy i w otoczeniu zieleni można rozkoszować się posiłkami, które przygotowywane są w nowoczesnej i na wysokim poziomie urządzonej kuchni. Wysoki standard pracy, miła obsługa, ceny na każdą kieszeń, bogate menu a przede wszystkim smak potraw sprawia, że lokal odwiedza wiele osób. Oprócz wspomnianej młodzieży przychodzą na spotkania familijne całe rodziny ze swymi pociechami, którym zapewniamy odpowiedni kącik do zabawy. W naszym lokalu usunięto wszystkie bariery architektoniczne, lokal zatem jest przyjazny – w pełni tego słowa – dla osób niepełnosprawnych. Z jednoczesnym tak szybkim rozwojem firmy stale wzrasta ilość zatrudnionych osób, co daje przełożenie na jakość wykonywanych usług.

Capri zawsze stawiała na młodzież, wspomagała finansowo Klub Piłkarski „Viktoria” Września oraz sponsoruje drużynę „Capri” we Wrzesińskim Towarzystwie Piłki Nożnej, która to drużyna od kilku lat jest w ścisłej czołówce tabeli pierwszoligowej.

Ci, którzy odwiedzają nasz lokal, ich nie trzeba zapraszać, bo ci klienci wiedzą, że Capri stawia na jakość. Co zatem sprawia, że jesteśmy na rynku postrzegani jako atrakcyjna i konkurencyjna firma? Udowodniliśmy, prowadząc wieloletnią rozbudowę, że można połączyć tradycję z nowoczesnością. Lokal murowany, zbudowany w technologii tradycyjnej, został wyremontowany przy użyciu bardzo dobrej jakości materiałów wykończeniowych. Wnętrze dostępne dla klientów zaaranżowane jest w nowoczesny sposób, ciekawy wystrój uzyskano poprzez użycie nowoczesnych elementów wykończenia, poprzez połączenie drewna, metalu i ceramiki. Lokal został wyposażony w nowoczesne instalacje grzewcze, wentylacyjne oraz klimatyzację. Ogrzewanie zasilane jest gazem ziemnym, na parterze jest rozprowadzenie podpodłogowe, natomiast na piętrze tradycyjne grzejnikowe. Instalacja wentylacyjna wyposażona jest w rekuperator. Na uwagę zasługuje również oświetlenie wewnętrzne obiektu wykonane w większości w systemie diodowym oraz tradycyjnym energooszczędnym. Obiekt jest wyposażony w monitoring zewnętrzny i wewnętrzny, ponadto posiada również ochronę fizyczną. Wszystko to dla zapewnienia bezpieczeństwa przebywających klientów jak również pracujących tam ludzi. Pozyskane dotacje unijne w ramach programu WRPO pozwoliły nam również na nowoczesne wyposażenie lokalu i kuchni. Było to jedno z ważniejszych zadań modernizacyjnych, gdyż odpowiednie wyposażenie kuchni wpływa na jakość pracy, obsługi jak i na jakość przygotowywanych posiłków. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań mogliśmy oprócz serwowanych dań poszerzyć jadłospis o nowe dania mięsne, makarony, dania z grilla czy też z ryb. Zupełną nowością było zaoferowanie różnorodnego ciasta dla klientów.

Firma Capri chcąc świadczyć usługi na najwyższym poziomie, na bieżąco monitoruje potrzeby i oczekiwania klientów. Zdajemy sobie sprawę, że poziom jaki osiągnęliśmy zawdzięczamy wysokim standardom oferowanych usług i produktów. Nie spoczywając na laurach dalej się rozwijamy, z nadzieją, że wszelkie zmiany spowodują pomimo nieustającej konkurencyjności, najwyższy poziom realizowanych usług, ku zadowoleniu naszych obecnych i przyszłych klientów.


Wirtualny spacer
Użyj kursora do poruszania się po restauracji.